kala-tamin تبادل لینک


تبادل لینکتبادل لینک
سلام . امروز میخوام آموزش تبادل لینک رو به دوستان عزیز ارائه بدم.
تبادل لینک یعنی اینکه شما به یک سایت یا وبلاگ لینک بدین. (لینک اون توی وبلاگ شما برنامه بگیره) و اون هم به شما لینک بده
حالا فرقی نداره کدوم طرف اول لینک بده اما هر کس اول لینک داد باید شما رو خبر کنه که شما هم به سایت اون لینک بدید یابر عکس شما اون رو خبر کنیدکه به سایت شما لینک بده .

برای لینک دادن :
1.به قسمت مدیریت سایت خود رفته و وارد پیوند ها می شوید .
2. دامنه سایت طرف مقابل را داخل پیوند ها به صورت کامل وباپسوند ثبت کنید.تبادل لینک
3. حال باید از طرف مقابل خود یعنی مدیر سایت دیگر درخواست کنید تا او نیز به شما لینک دهد.

امید وارم برای شما مورد استفاده برنامه بگیره. به وب من هم سر بزنیدو اگه خواستید تبادل لینک کنیم.همه چی همه جا
این هم ایمیل منه omidesf485@yahoo.comپنج نشانه از اینکه عمر سیستم شما به سر آمده!

1:

چگونه حرفه ای و مؤثر تبادل لینک کنیم؟


تا بحال به این فکر کرده اید که چرا اکثر درخواستهایی که به وبلاگها برای تبادل لینک ارسال می شود بی ثمر هست؟ من به این نکته اعتقاد دارم که متنی که برای درخواست تبادل لینک به وبلاگ مقابل ارسال می شود تاثیر به سزایی در قبول درخواست این وبلاگ نویسان دارد.
همیشه باید این نکته را در نظر داشته باشید که هیچ وقت درخواست تبادل لینک،برای همه ی افرادی که به هر شیوه ای بر این کار اصرار می نمايند موفقیت آمیز نیست.
تبادل لینک
به طور مثال اگر برنامه بود من به درخواست تمام کسانی که درخواست تبادل لینک با موج من کرده اند عمل کنم “لینکلاگ” اینجا با حداقل۱۰ لینک جدید پر می شد که بعضی هایشان اصلا ربطی به آی تی نداشتند! و البته نقطه متقابل این عمل برای بیشتر این درخواستها رخ داد و این درخواستها به زباله دان تاریخ پیوستند!
من در ادامه ی این مطلب سعی کرده ام که مهم ترین نکاتی که باید در یک درخواست تبادل لینک رعایت شود را بیان کنم.


فعال کردن NET Framework 3.5. در ویندوز ۸
این کار حداقل باعث می شود که درخواست شما به دنیای نابودی!ارسال نشود!
-۱/ درخواست هایتان را به نظرات وبلاگ ارسال نکنید:
بدترین شیوه ی ارسال درخواست، نوشتن اون در بخش نظرات هست.


سطل زباله را به نوار وظیفه در ویندوز 7 متصل کنید
شما با این کار نه تنها باعث می شوید که درخواستتان حذف شود،بلکه به وبلاگ مقابل هم ضربه زده اید.برای یک خواننده اصلا جالب نیست که در حین مطالعهنظرات یک مطلب چشمش به یک “درخواست” بیافتد؛و تازه بدتر از این هم می تواند باشد اگر اصول وبلاگ نویسی با قبول این درخواست توسط وبلاگ نویس زیر سوال رفته باشد.و دقیقا به همین دلیل هست که شما اگر درخواستتان را در نظرات بیان کنید پس از مدتی کوتاه،اثری از اون را مشاهده نخواهید کرد…
بهترین راه برای ارسال این درخواست ها،ارسال اونها به ایمیل وبلاگ نویس مقابل و یا هستفاده از بخش “تماس با ما” هست که در اکثر وبلاگها وجود دارد.همانند فرمی که در بخش “مکاتبه با من” در این وبلاگ مشاهده می کنید.
۲-/ با دقت به بررسی وبلاگ نویس مقابل بپردازید:
شما باید ببینید که آیا وبلاگ مقابل اصلا سنخیتی با وبلاگ شما دارد یا نه؟مثلا یک وبلاگ با عنوان ترسناک! (فقط عکس +۱۸) اصلا ربطی به موج من،داریوش نامه،متابلاگ،آسمانی و … دارد یا نه؟شما چند در میلیون احتمال می دهید که با چنین درخواست تبادل لینکی موافقت شود؟
گذشته از اینها،شاید وبلاگ مقابل اصلا بخشی برای نمایش لینک شما نداشته باشد!شاید وبلاگ نویسی که شما می خواهید با او تبادل لینک کنید لزومی بر نمایش “لینک دوستان” و امثالهم نمی داند.
این نکته را هم به یاد داشته باشید که تبادل لینک با نیک صالحی اینا! (منظور من وبلاگهایی هست که به شکستن رکورد “تعداد تبلیغات در یک صفحه” علاقه خاصی دارند) به هیچ وجه توصیه نمی شود؛ زیرا به طور قطع لینک شما در انبوه لینکهای تبلیغاتی گم می شود و در این بین، شما تنها کسی هستید که ضرر می کنید.
۳-/ به خوبی خودتان را معرفی کنید:
یک وبلاگ نویس موفق به غیر از درخواست شما،از وبلاگهای دیگری هم درخواست تبادل لینک دریافت می کند و از این بین تنها تعداد کمی از این درخواست ها به زباله دانی نمی روند وشانس تبادل لینک با اونها وجود دارد.


وایزنت سه سامسونگ برنده جایزه «نوآوری ارزشمند ۲۰۱۴» شد
بنابر این شما باید با معرفی صحیح و درست خودتان،شانس خود ر برای تبادل لینک تا حد زیادی افزایش می دهید.
اگر شما بجای معرفی صحیح خود با جملاتی شبیه “سلام.وب خوبی داری.


متصل کردن تلویزیون به کامپیوتر از طریق بلوتوث
به ما هم سر بزن” به هستقبال وبلاگ نویس مقابل بروید مطمئن باشید که حتی یک کلیک هم از اونجا به سمت شما روانه نمی شود.
از جملاتی همانند جمله ی بالا هستفاده نکنید و با ادب و احترام صحبت کنید.طنز را برای چاشنی مطالب وبلاگتان نکه دارید و دلقک بازی! (اشاره به بعضی از این درخواستها که یه قایق می کشند که شما با اون به وبلاگشان بروید) را برای رفقا و دوستانتان نگه دارید.جای عبارات محاوره ای هم در توییتر هست(البته هر وقت که رفع فیل.تر شد!)
مودب باشید،زمینه های فعالیت و همچنین بلاگتان را به خوبی شرح دهید و در نهایت کار،درخواست تبادل لینکتان را بیان کنید…
۴-/ یکی از بهترین بخش های وبلاگتان را معرفی کنید:
مهم ترین دلیلی که باعث می شود افزایش ترافیک بازدید داشته باشید و بازدیدنماينده بیشتر در وبلاگتان بماند و از مطالبتان بهره ببرد،خود مطالب وبلاگتان هستند.پس باید مطمئن شوید که طرف مقابل به سمت یکی از بهترین مطلب هایتان می رود.


زبان های تخصصی و اصطلاحات رایج صنایع حفاظتی
بنابراین،بهترین کار این هست که خودتان به یکی از بهترین مطالبتان لینک دهید.با این کار شما توجه او را از سایر بخش ها و پارامترهای دیگر وبلاگتان به سمت مطلب خود معطوف ساخته اید.
البته همیشه هم لزومی ندارد که به مطلبتان لینک دهید.به عنوان مثال اگر سایت خبری دارید و یا وبلاگتان از طراحی ویژه ای برخوردار هست،بهتر هست که تنها به صفحه اول وبلاگتان لینک دهید.
۵-/ به وبلاگتان ارزش دهید:
سعی کنید که با درست درخواست کردن به وبلاگتان ارزش دهید.این کار به وبلاگ نویس مقابل نشان می دهد که شما در تمامی نوشته هایتان به اصول حرفه ای پایبندید.


تعداد سایتهای اینترنتی
حتی ممکن هست که این درخواست به عنوان الگوی مطالبتان پذیرفته شود و این احتمال تبادل لینک با شما را تا حد بسیار زیادی افزایش می دهد.
۶-/ خودتان باشید:
لازم نیست که حتما در درخواستتان به “اولین و بزرگترین سایت…” و یا “قدرتمندترین سایت …”اشاره کنید.بزرگنمایی و اغراق برای شما چیزی به غیر از آه و افسوس نخواهد داشت.


چگونه اطلاعات خود را بین سیستم عامل‌های ویندوز و مک منتقل کنیم
با این کار،شما در ذهن نویسنده وبلاگ مقابل خنده دار و بی توجه به اصول نوشتاری جلوه خواهید.یعنی به نظر تا چه حد هستم.
منبع: وبلاگ بازدید بالا


77 out of 100 based on 87 user ratings 437 reviews