kala-tamin پرهزینه ترین صحنه های سینمایی که ندیدیم


پرهزینه ترین صحنه های سینمایی که ندیدیمپرهزینه ترین صحنه های سینمایی که ندیدیم
به نظر می رسد که در هالیوود مهم نیست چقدر هزینه برای هر صحنه گذاشته اید، اگر لازم باشد به راحتی آن صحنه پرهزینه حذف می شود. با آنکه این کار برای خیلی ها عجیب به نظر می رسد، ولی برای فیلمسازان کاملاً قابل درک است. حتی بسیار رایج است که صحنه های بسیار پرخرج در اتاق تدوین از فیلم حذف شوند تا سرعت فیلم افزایش یابد.

مغازه کوچک وحشت (Little Shop of Horrors)

پرهزینه ترین صحنه های سینمایی که ندیدیم

ظاهراً پایان اصلی فیلم "مغازه کوچک وحشت" تغییر یافته تا سرزندگی و نشاط فیلم گرفته نشود. سکانس 20 دقیقه ای که دور انداخته شد و از فیلم حذف شد، حدود 5 میلیون دلار بیش از آنچه به تماشاگر نشان داده شد برای تهیه کنندگان خرج برداشت. البته این صحنه حذف شده در نسخه ویژه دی وی دی این فیلم گنجانده شد.

جنگ جهانی زی (World War Z)

پرهزینه ترین صحنه های سینمایی که ندیدیم

کارگردان این فیلم، مارک فاستر، در بیانیه خود ادعا کرده که خیلی بعید به نظر می رسد که تماشاگران بتوانند صحنه اصلی پایانی فیلم که چند میلیون دلار برایش هزینه شده را ببینند. می گویند تهیه کنندگان تصمیم گرفتند که پایان دیگری با هزینه بیشتر بسازند و صحنه اصلی را حذف کنند.

بازگشت سوپرمن (The Superman Returns)

پرهزینه ترین صحنه های سینمایی که ندیدیم

شایعات حاکی از آن است که این فیلم علمی تخیلی برایان سینگر صحنه آغازین اصلی اش حذف شده و صحنه دیگری با هزینه حدود 10 میلیون دلار بیشتر جایگزین آن شده است.

برادران گریم (The Brothers Grimm)
پرهزینه ترین صحنه های سینمایی که ندیدیم

در فیلم سینمایی دیگری به نام "برادران گریم" کارگردان فیلم، تری گیلیام، اعتراف کرد که به پیشنهاد دوست قدیمی اش تری جونز، بیشتر صحنه های پرهزینه را حذف کرده است. صحنه حذف شده درختان CGI را نشان می داد که زنده می شوند و به کاراکترهای اصلی فیلم حمله می کنند.


نگهبانان (Watchmen)

پرهزینه ترین صحنه های سینمایی که ندیدیم

این فیلم ابرقهرمانی ساخته سال 2009 در اصل از روی سری کتاب های مصور آن ساخته شده است. چندین صحنه از نسخه نهایی این فیلم ظاهراً حذف شده و البته این برخلاف میل کارگردان فیلم بوده زیرا او می خواست که چندین صحنه از نسخه نهایی ادیت شده باقی بماند. زک اسنایدر می خواست این فیلم انیمیشن تا حد امکان شبیه نسخه اصلی اش باشد. ولی ظاهراً کمپانی مربوطه به خواسته های او توجه نکرده، زیرا مدت فیلم بیش از 3 ساعت شده بود. بنابراین بخاطر طولانی شدن مدت فیلم، چندین صحنه از آن حذف شد.
برترینهادختری شب تنها خانه می رود A Girl Walks Home Alone at Night

1:

جالب بود سپاس


10 فیلم برتر سال به انتخاب مجله کایه‌دو سینما !

2:

چه جالب بود مخصوصا برای من که فیلم زیاد میبینم .
خیلی دوستل داشتم اونارو هم بیرون میدادن که ببینیم چیبودن.


خبر درگذشت کرک داگلاس به اشتباه منتشر شد !


75 out of 100 based on 60 user ratings 785 reviews