kala-tamin کاربردی‌ترین وسیله برای یخچال +عکس


کاربردی‌ترین وسیله برای یخچال +عکسکاربردی‌ترین وسیله برای یخچال +عکس
حتما برای شما هم اتفاق افتاده است که غذای خاصی را در یخچال برنامه داده اید و پس از مدتی متوجه خراب شدن و تمام شدن تاریخ انقضای آن شده اید. این موارد بیشتر از روی هواس پرتی و فراموشی به وجود می آید از این رو نیاز به یک وسیله یادآوری کننده دیده می شود.

سه طراح کره ای به سرپرستی "یانگ فی" به تازگی دستگاه خاصی را درست کرده اند که می تواند به شما امکان چک کردن تاریخ انقضای تمامی مواد خوراکی درون یخچال دهد. این وسیله می تواند به شما یادآوری کند که کدام یک از مواد درون یخچال در حال فاسد شدن است.

کاربردی‌ترین وسیله برای یخچال +عکس
این وسیله دارای یک دوربین است که باید بارکد موادی که می خواهید درون یخچال برنامه دهید را به آن نشان دهید و سپس دستگاه با استفاده از اینترنت می تواند زمان انقضا را در حافظه خود ذخیره کند سپس هرگاه به زمان انقضای آن نزدیک شده باشید به شما اخطار می دهد تا آن را زودتر مصرف کنید.

"iFresh" می تواند میزان سلامت غذا پس از ذخیره شدن در یخچال را نیز به شما اطلاع دهد. این وسیله به افرادی که روی دستگاه را نمی خوانند با چراغ زدن و صدا کردن هشدار می دهد.

این ایده می تواند در همه خانه ها به کار گرفته شود زیرا افراد زیادی هستند که با این موضوع مشکل دارند و به دنبال راهی برای حل کردن آن هستند.

کاربردی‌ترین وسیله برای یخچال +عکس
کاربردی‌ترین وسیله برای یخچال +عکس
منبع:باشگاه خبرنگاران89 out of 100 based on 49 user ratings 599 reviews