kala-tamin 10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير


10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير
هر روز خودتان را در آینه می بینید و سعی می کنید تمیز و مرتب باشید، غافل از این که بر روی بدن شما میهمانان ناخوانده بسیاری زندگی می کنند.


به گزارش بي باک به نقل از باشگاه خبرنگاران، انسان میزبانی خوب برای حشرات ریز و زیرک است به طوری که روی بدنمان هم اکنون هزاران حشره ریز زندگی می کنند که از آن ها خبر هم نداریم. این حشره های ریز گاهی برای بدن مفید و گاهی مخرب هستند پس باید آن ها را به درستی بشناسیم و راه های مقابله با آن را بدانیم.

کک های بدن

10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير

بر روی بدن بسیاری از حیوانات کک وجود دارد که به راحتی به بدن انسان ها نیز منتقل خواهند شد. این کک ها به "کک های بدن" مشهور شده اند و بر روی پوست زندگی می کنند و منبع اصلی تغذیه آن ها نیز خون است. این کک ها از آنجا که بر روی بدن حیوانات از جمله گربه ها زندگی می کنند حامل بیماری های خطرناکی نیز هستند.

حشره رخت خواب

10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير

حشره که می گوییم ابتدا به یاد پشه و یا مگس می افتیم اما حشره رخت خواب با باقی این حشرات متفاوت است. این حشره بدون بال است و می تواند به راحتی در درزهای تشک شما پنهان شود و سپس از خون شما تغذیه می کند. بهترین راه برای از بین بردن این حشره شست وشوی مداوم رخت خواب ها است.

سوسک سگ آبی

10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير

یکی از ریزترین و بی خطرترین حشرات بدن ما با نام "سوسک سگ آبی" شناخته میشود. این سوسک که نهایتا می تواند به 4 میلی متر برسد بیشتر در محل های کثیف پیدا می شوند. این سوسک از کثیفی و پوست ها مرده تغذیه می کند و اگر انسان ها در محل های کثیف حضور داشته باشند شاید این سوسک وارد بدنشان شود ولی غالبا به بدن انسان ضرری نمی رسانند.

شپش عسل

10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير

این حشره کوچک که بزرگتر از سر یک سوزن نیست از عسل تغذیه می کند و محل زندگی اش روی کندوی زنبورهاست. این شپش با سوار شدن بر روی زنبورها مسافرت می کند و روی بدن انسان ها نیز دیده شده است. با توجه به اینکه برخی عسل را با موم خریداری می کنند احتمال ورود آن به بدن انسان بسیار زیاد است. البته جای نگرانی نیست چرا که این حشره با ورود به معده جانش را از دست می دهد و اگر هم به سلول ها بچسبد خطر خاصی ندارد.

شپش گردن باریک

10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير

روی بدن ما شپش های متفاوتی زندگی می کنند که یکی از متفاوت ترین آن ها "گردن باریک" است. این شپش بیشتر در مناطق روستایی که از حیوانات نگه داری می کنند دیده شده است و باید مراقب آن بود زیرا با ورودش به بدن انسان نیز بیکار نخواهد ماند. این ماهی با ورودش به بدن در لا به لای موهایی مانند موی سر یا بدن پنهان شده و خون انسان را می مکد. بهترین راه برای از بین بردن این حشره استحمام و شستن شوی چند باره است.

حشره فیلی

10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير

در کنار شپش گردن باریک یک حشره با بینی بلند هم زندگی می کند که مانند همنوعش از خون انسان تغذیه می کند. این شپش کمی بزرگتر بوده و در حدود 7 میلیمتر طول دارد. این حشره هم به خاطر بینی بلند و هم به این علت که بر روی بدن فیل ها نیز دیده شده به این نام شهرت یافته است. در انتهای بینی این حشره آرواره های وحشتناکی برنامه گرفته است که باعث میشود به راحتی به رگ نفوذ کرده و خون را از انجا بمکد.

کنه سوسکی

10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير

در حالی که شپش ها موجوداتی شش پا هستند، یک هشت پا هم بر روی بدن زندگی می کند که خیلی برای انسان ها مفید نیست. کنه سوسکی یکی از ترسناکترین موجوداتی است که بر روی بدن انسان زندگی می کند و می تواند در قربانی هایش بیماری های آسمی ایجاد کند. این کنه را می توان بر روی بدن موجودات دیگری مانند پرندگان یا ماهی ها نیز پیدا کرد ولی به حدی ریز هستند که تنها با میکروسکوپ می توان آن ها را مشاهده کرد.

شپش سر


10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير

شپش سر یکی از سمج ترین حشراتی است که روی بدن انسان وجود دارد و به سرعت از هر سر به سری دیگر منتقل می شود. این حشره در میان موی شما تخم گذاری کرده و مدت های طولانی را در آنجا میگذارند. دانشمندان حتی شپش های 10 هزار ساله نیز پیدا کرده اند. این شپش می تواند باعث ایجاد خارش های مزمن در سر شود.

کنه های گردوخاک

10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير

این کنه به اندازه ای کوچک است که نمی توان آن را با چشم غیر مسلح دیدو بیشتر در بالش یا تخت خواب ها زندگی می کنند. محققان به این نتیجه رسیده اند که میلیون ها کنه روزانه در بدن شما رفت و آمد می کنند و شما از هیچ کدام آن ها اطلاعی ندارید. این کنه ها مسببان اصلی آسم و یا آلرژی های مختلف هستند و با توجه به اندازه های کوچکشان می توانند مشکلات بزرگی را ایجاد کنند.

پشه

10 میهمان ترسناک روی بدن انسان + تصاوير

پشه یکی از حشراتی است که همه انسان ها در طول روز با آن روبرو خواهند شد. این پشه ها می توانند بیماری های زیادی در بدن ایجاد کنند. هرساله انسان های زیادی به خاطر نیش پشه جانشان را از دست می دهند و این باعث شده است که پشه به عنوان بزرگترین قاتل دنیا شناخته شود. البته این نکته را مد نظر داشته باشید که تنها پشه های ماده شما را نیش می زنند.تصاویری از موجودات دریایی بی نظیر در آبهای گرم اندونزی

1:

وای چقدر جــَـکــُ جونور بود نمیدونستیمــــــــــا


به زودی تلویزیون و یخچال ها با هم صحبت خواهند کرد!

2:

وای حالموبه هم زدی ااااااااااااااااییییییییی یییییشششششششش


گلوله‌ای که خودرو خلافکاران را ردیابی می‌کند!

3:

موجودات ترسناک توی بدن چی پس...


نئوروکام این هفته غوغا به پا کرد

4:

اینا رو بدن ما هستن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟


کشف جانوران 4,000,000 ساله +عکس

5:

رو بدنه ؟یا تو بدن؟؟؟؟؟؟


تولید خون مصنوعی با آب و نمک!

6:

روی بدن


پرواز جنگنده جدید عمود پرواز آمریکا+تصاویر

7:

وقتی دیدمشون حس کردم رو بدنمن


 با "زنگ موبایل" بیدار نشوید!

8:

پس تنها نیستم اینقدا یه کم امشب واسشون درد و دل کنم

9:

با درود ...ممنون از تاپیک

خوردن ریحان(سبزی) برای کمک به گلبولهای قرمز و طراوت پوست توصیه میگردد...

آب هویج (تازه)به همراه عسل طبیعی برای شادابی واز بین بردن قارچ و...پوست بهترین نوشیدنی میباشد ....

آب کرفس تازه برای پائین آوردن چربی خون لازم میباشد ...خصوصا بچه های در حال رشد

بدرود

10:

دهنم آب افتاد.........

11:

من چند مدت پیش رفته بودم تو یه روستا گریبانگیرم شد..خیلی وحشتناکه

12:

آمار تاپیکای وحشت انگیز کم کم داره میره بالا!!!!!!


66 out of 100 based on 21 user ratings 446 reviews